Skoda Octavia Küszöbvédő

Fri, 16 Dec 2022 03:03:45 +0000
A keddi és szerdai focidömping során a földkerekség legjobb futballcsapatait láthatjuk, és a nap végi összefoglalókban minden gól képernyőre kerül a sorozatból. A Serie A megszerzése érdekében a Sport TV lemondott a Bundesliga-jogokról, abban bízva, hogy a hétvégi nézettség emelkedik az új jog bevezetésével. Szombaton és vasárnap a kézilabda mellett az olasz foci lesz a kínálat legékesebb darabja, amelyet ismét országos lefedettségű csatornákon követhetnek a nézők. Fordulónként nyolc találkozó is képernyőre kerülhet az olasz bajnokságból. Ráadásul Olaszországban trónfosztás történt, az Inter letaszította a 2012 óta uralkodó Juventust, a mezőny első felében olyan ismert és kedvelt klubok tűnnek fel, mint az Atalanta, a Milan, a Napoli, a Lazio vagy a Roma. Izgalomból és szenvedélyből nem lesz tehát hiány, ahogyan karakterből sem, elég csak arra gondolni, hogy a már eddig is sztárjátékosokból és sztáredzőkből álló mezőnyhöz csatlakozik José Mourinho is az AS Roma kispadján. "Végtelen öröm, hogy a labdarúgás csúcssorozata, a Bajnokok Ligája, amely a világon minden futballszeretőt a tévék elé ültet keddenként és szerdánként, most visszatért hozzánk.
  1. Bajnokok ligája 1. csoport 2014 január 6-7 – Snooker eredmények magyarul
  2. Az összes szerdai BL-gól egy helyen | M4 Sport
  3. Bajnokok ligaja alyssa g
  4. Bajnokok Ligája – A keddi műsor - Sportkatlan

Bajnokok ligája 1. csoport 2014 január 6-7 – Snooker eredmények magyarul

Az E csoportban a Rangers alaposan meglepte az Olympique Lyont - két mérkőzés után is nulla ponton tartva a franciákat. Az első gólt az élete első BL-mérkőzésén játszó Lee McCulloch szerezte DaMarcus Beasley szöglete után. A fejes gólt szerző középpályás tagja volt szeptemberben a francia válogatottat Párizsban, Eb-selejtezőn legyőző skót csapatnak. A második gólt francia csatár lőtte a franciáknak: a gaboni születésű, de francia útlevéllel is rendelkező Daniel Cousin lőtt Remy Vercoutre hálójába. A nyáron a Lenstől vett, 30 éves "Sólyomnak" (ez a beceneve... ) ez volt az ötödik gólja már az idény eleje óta a Rangers mezében. A lyoni mérkőzés harmadik gólját az amerikai DaMarcus Beasley szerezte. A Lyon BL-története legsúlyosabb hazai vereségét szenvedte el. A Barcelona már a hetedik percben cserélni kényszerült a Stuttgartban az évszakhoz képest meglepően jó időben, 18 fokban játszott mérkőzésen: Márquez helyére Carles Puyol állt be. Később ennek nagy jelentősége lett: a csapatkapitány szerezte meg ugyanis az 53. percben a Barca első gólját.

Az összes szerdai BL-gól egy helyen | M4 Sport

A Liverpool győzelmével – s a Manchester City kedd esi sikerével – immár 2–0-ra áll az angol–spanyol párharc állása a párizsi BL-döntő "előszobájában". Bajnokok Ligája, elődöntő, 1. mérkőzés: Liverpool FC (angol)–Villarreal (spanyol) 2–0 (0–0), gólszerzők: Estupinán (53., öngól), Mané (55. ). A visszavágót május 3-án, kedden rendezik. Keddi eredmény: Manchester City (angol)–Real Madrid (spanyol) 4–3