Skoda Octavia Küszöbvédő

Wed, 22 Mar 2023 10:34:01 +0000

A magyar női ifjúsági kézilabda-válogatott címvédőként 25-19-re legyőzte Németországot a Montenegróban rendezett Európa-bajnokság vasárnapi döntőjében. Kapcsolódó Az európai szövetség honlapja szerint a podgoricai mérkőzés első négy gólját a németek szerezték, Bohus Beáta edző csapata a nyolcadik perc elején talált be először, de miután a 23. percben átvette a vezetést, az ellenfél már nem tudott fordítani. A magyarok legeredményesebb játékosa Farkas Júlia és Csernyánszki Liliána volt öt-öt góllal, Simon Petra négyszer talált be. Az első félidő hajrájában Varga Emília, a NEKA balátlövője piros lap miatt végleg kivált a játékból. A csapat a csoportkörben Szlovákiát 40-13-ra, Portugáliát 41-22-re, Norvégiát 27-15-re győzte le, majd a középdöntőben Románia ellen 27-17-re, Németország ellen 31-24-re nyert, a pénteki elődöntőben pedig 33-25-re verte Dániát. Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Ebook

Szombaton Egyiptom ellen várhatja a folytatást Bohus Bea együttese. Csoportmérkőzések, 3. forduló: A-csoport: 16:00 NÉMETORSZÁG-SZLOVÁKIA 18:00 ROMÁNIA-LENGYELORSZÁG 20:00 AUSZTRIA-ANGOLA B-csoport: 12:00 DÁNIA-EGYIPTOM 14:00 SVÉDORSZÁG-CHILE A B-csoport állása: 1. Magyarország 6 p, 2. Dánia 4 p, 3. Horvátország 2 p, 4. Chile 2 p, 5. Svédország 0 p, 6.

Női ifi vb: továbbra is százszázalékos a magyar válogatott |